Marzec pełen emocji z Weszło Travel

Projekt „Weszło Travel” oficjalnie wystartował w listopadzie 2019 roku i od tego czasu dorobiliśmy się ponad 150 zadowolonych klientów. W marcu zamierzamy podwoić tę liczbę, zapraszając Was na mecze Premiership i rewanżowe starcia 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Zdecydowanie największą popularnością cieszą się mecze Liverpoolu, dlatego też mamy dwie propozycje: Liverpool – Bournemouth w Premiership oraz Liverpool – Atletico w Lidze Mistrzów. Na to drugie spotkanie nasi goście wybiorą się w doborowym towarzystwie Tomka Smokowskiego i Mateusza Borka. Okazja do spotkania Krzysztofa Stanowskiego będzie oczywiście w Barcelonie, na meczu z Napoli. Ponadto zapraszamy do Manchesteru na wielki szlagier City – Real, a także do Monachium na piwo, wursta i Bayern z Chelsea.

Oprócz tego spodziewajcie się naszych meldunków z Kalifornii, gdzie miłośnicy NBA udają się na dwa szlagierowe mecze Los Angeles Lakers: z Clippersami i Milwaukee. Zainteresowanie tym wyjazdem było tak duże, że już teraz obiecujemy kolejne wyjazdy na mecze najlepszej koszykarskiej ligi świata, również na Wschodnie Wybrzeże.

Wszystkie szczegóły oraz aktualną ofertę znajdziecie na podstronie:

Wszystkie wyjazdy

Może Cię zainteresować