Nowa oferta na 2022r.

Losowanie 1/8 finału Ligi Mistrzów było idealnym pretekstem do tego by poszerzyć i opublikować nową ofertę Weszło Travel na pierwszą połowę 2022r. Dominują w niej oczywiście mecze Champions League, ale są też szlagiery Premiership, Klasyk Bundesligi i dawno temu zapowiedziany wyjazd na derby Belgradu.

 

Jak można było się spodziewać, największą popularnością cieszy się dwumecz PSG z Realem Madryt, a także Bitwa o Anglię czyli starcie Liverpoolu z Manchesterem United na Anfield. Po ilości zapytań wnioskujemy, że „The Reds” to chyba obecnie najpopularniejszy angielski klub w Polsce, choć United czy Chelsea też mają mocną bazę fanów.

 

Nie zapominamy też oczywiście o fanach koszykówki, dla których przygotowaliśmy dwa wyjazdy na mecze NBA. To tylko wstęp do poszerzenia naszej oferty o inne sporty: możecie się spodziewać w 2022r. propozycji wyjazdów na turnieje tenisowe i wyścigi F1. A może macie grupę pracowników lub znajomych i szukacie nietypowych atrakcji, takich jak mecz Rugby w Australii czy Futbolu Amerykańskiego w USA? Zorganizujemy (prawie) wszystko, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na travel.weszlo.com lub po prostu napisać do nas maila na travel@weszlo.com. Zapraszamy!

Może Cię zainteresować