AMBASADORZY

Michał Pol. Najbardziej rozpoznawalny dziennikarz sportowy w Polsce, i to nie tylko dzięki charekterystycznemu uczesaniu. Oprócz imponującego doświadczenia w szeroko rozumianej branży to przede wszystkim niezwykle pozytywny facet, z którym momentalnie nawiążecie relacje i długimi godzinami będziecie rozprawiać o sprawach futbolu i nie tylko. Pasji do piłki mógłby mu pozazdrościć niejeden nastolatek.

Wojciech Kowalczyk. Niegdyś medalista Igrzysk Olimpijskich, człowiek który pogrążył Sampdorię i wielka nadzieja polskiej piłki. Być może nie wycisnął swojej kariery jak cytryny, ale z pewnością była ona wesoła i barwna. Co ważne, Wojtek pamięta ze swoich przygód każdy szczegół. Dziś stanowi prawdziwą kopalnię wiedzy o futbolu oraz jest najbardziej bezkompromisowym ekspertem piłkarskim w kraju, który bywa bezlitosny dla każdego. Obecnie pełni także funkcję menedżera występującego w warszawskiej A-klasie KTS Weszło.

Krzysztof Stanowski. Twórca i właściciel grupy Weszło, a prywatnie wielki fan FC Barcelony. Po stolicy Katalonii porusza się jak po własnym ogródku, zna każdy budynek w mieście oraz każdy fakt na temat występującej w nim drużyny. Na żywo obejrzał kilkadziesiąt spotkań Barcelony i naprawdę trudno o lepszego towarzysza meczu na Camp Nou.

Może Cię zainteresować

Przejdź do paska narzędzi