US Sports z Weszło!

Nie samą piłką człowiek żyje. Wśród czytelników Weszło nie brakuje fanów NBA, NHL, a nawet MLB i innych zawodowych lig amerykańskich. Długo wyczekiwane zniesienie wiz do USA jest nam z pewnością na rękę i pomoże w realizacji Waszych marzeń. W dniach 5-12 marca 2020 odbędzie się premierowy wyjazd Weszło Travel na Zachodnie Wybrzeże USA, a to dopiero początek naszej ekspansji za Ocean Atlantycki.

W maju i czerwcu planujemy wybrać się na play-offy NBA (sytuacja jest jak wiadomo dynamiczna, wszystko zależy od rozstawień i poszczególnych rozstrzygnięć), włącznie z finałami. Fani Lakers dostają w marcu wymarzone mecze z Clippers i Bucks, ale zasypaliście nas mailami z pytaniami o Wschodnie Wybrzeże (po pierwsze tam też grają Wasze ulubione zespoły, a po drugie nie da się ukryć, że jest taniej). W listopadzie lub grudniu polecimy zatem do Nowego Jorku i na pewno odwiedzimy legendarną Madison Square Garden, a także Boston lub Waszyngton, z fakultatywną opcją wypadu do Chicago – kto nie chce zrobić sobie zdjęcia pod statuą Jordana?

Wyjazd na NBA można też oczywiście połączyć z hokejem na lodzie, mecze w tych samych halach są często dzień po dniu, więc dostosujemy harmonogram do Waszych potrzeb. Ponadto, na przełomie sierpnia i września w Nowym Jorku odbywa się tenisowy US Open i niebawem przygotujemy ofertę dla fanów tej wspaniałej dyscypliny. A może jesteście zainteresowani meczem piłkarskim w MLS, gdzie nie brakuje legend europejskiej piłki? Napiszcie na [email protected] i dopasujemy ofertę do Waszych potrzeb i możliwości.

Może Cię zainteresować