Plany na przyszłość

Śledzicie naszą ofertę, ale nie znaleźliście jeszcze wyjazdu dla siebie? Spokojnie, dopiero się rozkręcamy. Cały czas staramy się poszerzać naszą ofertę i odpowiadać na Wasze sugestie. Mamy bogatą ofertę na marzec i pojedyncze mecze w kwietniu i maju, ale już teraz możemy zdradzić nasze plany na cały 2020 rok.

 

Kwiecień to oczywiście ćwierćfinały Ligi Mistrzów. 20 marca odbędzie się losowanie i pojedziemy na pewno na wszystkie domowe mecze drużyn angielskich, Bayern oraz Barcelonę (jeśli awansuje). Tak samo będzie w przypadku półfinałów Champions League, które będą grane na przełomie kwietnia i maja. Pod koniec maja zapraszamy do Paryża na drugi w tym roku tenisowy turniej Wielkiego Szlema. Planujemy wyjazd na pierwszy tydzień zmagań na kortach Rolanda Garrosa by móc w kilka dni obejrzeć na żywo mecze wszystkich żywych legend światowego tenisa oraz występy Polaków z Hubertem Hurkaczem i Igą Świątek na czele. Końcówka maja przynosi też nietypową propozycję w postaci… żużlowych derbów Ziemi Lubuskiej.

 

Czerwiec to oczywiście EURO 2020. Już teraz zapraszamy na wszystkie mecze Polaków w fazie grupowej – można pisać na [email protected], zainteresowanie jest duże i miejsca pewnie skończą się kilka tygodni przed turniejem. W czerwcu i lipcu zostaną opublikowane terminarze ligowe na kolejny sezon i zaczniemy wówczas zapisy na mecze od sierpnia do grudnia. Skupiamy się oczywiście na lidze angielskiej i hiszpańskiej, ale nie zabraknie też propozycji z Włoch i Niemiec. Jesienią prawdopodobnie wybierzemy się też na derby Belgradu, a najważniejszym wyjazdem będzie tydzień w Argentynie, połączony z meczem Boca – River!

 

Zniesienie wiz do USA z pewnością ułatwia nam zadanie i tym chętniej możemy zaprosić Was we wrześniu do Nowego Jorku na US Open, a w listopadzie lub grudniu na Wschodnie Wybrzeże USA by w kilka dni zobaczyć kilka meczów NBA i pozwiedzać kluczowe miasta. Szczegóły na pewno pojawią się na naszej stronie w drugiej połowie tego roku.

Może Cię zainteresować